PŘEHLED TURNAJŮ A ZÁPASŮ 2023/2024 |
|
|
|
|
|
|
Datum |
Den |
Rozsah pronájmu |
Čas utkání |
Pořadatel |
|
9/9/2023 |
SO |
8-16 |
|
Mondelez den |
|
9/16/2023 |
SO |
8-16,30 |
|
FBK Škorpioni Ostrava-turnaj st. žáků |
|
9/17/2023 |
NE |
10-18 |
|
KTG Bruises - 2.liga žen |
|
9/23/2023 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - BK Start Ostrava U13 |
|
9/30/2023 |
SO |
8-15 |
|
Letka - turnaj veteráni |
|
10/7/2023 |
SO |
8-16,30 |
|
Letka - turnaj muži B |
|
10/7/2023 |
SO |
16,30-19 |
17.15 |
Basket 2010 - Žabiny Brno U15 |
|
10/8/2023 |
NE |
9,30-12,30 |
10.15 |
Basket 2010 - FASTAV Zlín U15 |
|
10/8/2023 |
NE |
13-21 |
|
KTG Bruises - MS třída mužů |
|
10/14/2023 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - FASTAV Zlín U12 |
|
10/15/2023 |
NE |
8,30-14,30 |
|
Basket 2010 - turnaj U12 |
|
10/22/2023 |
NE |
10-16 |
|
Basket 2010 - turnaj U13 |
|
10/27/2023 |
PÁ |
19,30-22 |
20.00 |
Ferram - SK Krmelín |
|
11/3/2023 |
PÁ |
20,30-22 |
20.30 |
Ferram - VSK VŠB-TU Ostrava |
|
11/11/2023 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - SBŠ Ostrava U13 |
|
11/12/2023 |
NE |
9,30-12,30 |
10.15 |
Basket 2010 - Basketky Krnov U15 |
|
11/17/2023 |
PÁ |
18-20.30 |
19.00 |
AFC Medvědi - SK Krmelín |
|
11/17/2023 |
PÁ |
20.30-22 |
20.30 |
Ferram -KFV Roub Vítkovice |
|
11/18/2023 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - Basket Ostrava U12 |
|
11/19/2023 |
NE |
9-16 |
|
SK Anakonda - turnaj florbal |
|
11/25/2023 |
SO |
8-15 |
|
Tequilky Chlebičov |
|
12/1/2023 |
PÁ |
18-21 |
19.00 |
AFC Medvědi - Real Top Frýdek-Místek |
|
12/2/2023 |
SO |
15,30-18,30 |
16.15 |
Basket 2010 - Basket Ostrava U15 |
|
12/3/2023 |
NE |
8-14,30 |
|
Letka - turnaj veteráni |
|
12/3/2023 |
NE |
14,30-17,30 |
15.15 |
Basket 2010 - SBŠ Ostrava U15 |
|
12/9/2023 |
SO |
8-15 |
|
FERRAM - turnaj žáků |
|
12/9/2023 |
SO |
16-18 |
|
Koschatzký R. |
|
12/10/2023 |
NE |
8-18 |
|
KTG Bruises - MS soutěž mužů |
|
12/15/2023 |
PÁ |
18-21 |
19.00 |
AFC Medvědi - Beach Boys Odry |
|
12/22/2023 |
PÁ |
19.30-22 |
20.00 |
Ferram - AFC Medvědi |
|
12/29/2023 |
PÁ |
18-20.30 |
19.00 |
AFC Medvědi - USK Ostravská univerzita |
změna - původní termín 3.11.2023 |
|
|
ROK 2024 |
|
|
|
1/6/2024 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - SBŠ Frenštát/Radhoštěm U12 |
|
1/12/2024 |
PÁ |
19.30-22 |
20.00 |
Ferram - FU Kopřivnice |
|
1/19/2024 |
PÁ |
18,30-21 |
19.00 |
AFC Medvědi - Amatér Komárovice |
změna pořadatelství |
1/20/2024 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - OSK Olomouc U12 |
|
1/26/2024 |
PÁ |
18-20.30 |
18.30 |
AFC Medvědi - Baracuda Jakubčovice |
|
1/26/2024 |
PÁ |
20.30-22 |
20.30 |
Ferram -G.T. Trojanovice |
|
1/27/2024 |
SO |
7-15 |
|
KTG Bruises MS třída mužů |
|
1/27/2024 |
SO |
15,30-18,30 |
16.15 |
Basket 2010 - OSK Olomouc U15 |
|
1/28/2024 |
NE |
9,30-12,30 |
10.15 |
Basket 2010 - BK Havířov U15 |
|
2/3/2024 |
SO |
8-15 |
|
OÚ M.H. - turnaj futsal |
|
9-11.02.24 |
PÁ-NE |
8-22 |
|
OÚ M.H. - obecní ples |
|
2/17/2024 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - Basket Ostrava U13 |
|
2/17/2024 |
SO |
15,30-18 |
|
Basket 2010 zápas U15 |
|
2/18/2024 |
NE |
9,30-12 |
|
Basket 2010 zápas U15 |
|
3/2/2024 |
SO |
8-15 |
|
OÚ M.H. - turnaj badminton |
|
3/2/2024 |
SO |
15,30-18 |
|
Basket 2010 zápas U15 |
|
3/3/2024 |
NE |
9-16 |
|
SK Anakonda - turnaj florbal |
|
3/3/2024 |
NE |
16,30-19 |
|
Basket 2010 zápas U15 |
|
3/10/2024 |
NE |
8-16,30 |
|
Letka - turnaj muži B |
|
3/16/2024 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - Basketky Krnov U12 |
|
3/23/2024 |
SO |
15,30-18 |
|
Basket 2010 zápas U15 |
|
3/24/2024 |
NE |
9,30-12 |
|
Basket 2010 zápas U15 |
|
4/13/2024 |
SO |
15,30-18 |
|
Basket 2010 zápas U15 |
|
4/20/2024 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - SBŠ Ostrava U12 |
|
4/27/2024 |
SO |
8,30-12,30 |
9,15 11 |
Basket 2010 - SBŠ Třinec U13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Basket Opava 2010- utkání mužů budou řešit operativně před utkáním. |
|
|
|
|
|
|
K 24.10.2023 |